اخبار

افتتاح ایستگاه اورژانس هوایی  با مشارکت فعال شرکت هلیکوپتری ایران در استان آذربایجان شرقی شهرستان میانه  

در پی هماهنگی های بعمل آمده و درخواست مسئولین اورژانس کشورمبنی بر راه اندازی دومین ایستگاه اورژانس هوایی در استان آذربایجان شرقی شرکت هلیکوپتری ایران با اختصاص یک فروند هلیکوپتر آلوئت ۳  (EP-HGB) در روز شنبه مورخه ۱۷/۰۹/۹۷ از محل ایستگاه شهید صداقت به مقصد شهر میانه به خلبانی استاد خلبان رضا فراهانی و خلبان مهر آرین زاهد نیا و سرنشینی نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی  به پرواز در آمده و در میان استقبال مسئولین استانی در محل پد هلیکوپتر اورژانس هوایی در بیمارستان خاتم الانبیا  شهر میانه به سلامت به زمین نشسته و رسما مورد بهره برداری قرار گرفت.

خاطر نشان می سازد این ایستگاه یازدهمین پایگاه اورژانس هوایی می باشد که با مشارکت موثر شرکت هلیکوپتری ایران دایر گردیده است.

 

 


 

مشارکت  پروازی شرکت در افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان  توسط وزیر محترم نیرو و استاندار خوزستان

در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۲۲ وزیر محترم نیرو جناب آقای دکتر اردکانیان به همراه استاندار محترم خوزستان با استفاده از یک فروند از هلیکوپترهای اکوریل شرکت از ایستگاه اهواز به مقصد بهبهان عزیمت نموده و پس از افتتاح نیروگاه مذکور به اهواز مراجعت نمودند که این پرواز ویژه ایمن توسط کاپیتان سلگی صورت پذیرفت .

 

 

 

تقدیر وزیرمحترم بهداشت از مدیرعامل محترم شرکت هلیکوپتری ایران به پاس خدمات ارزشمند و فعالیت های تحسین برانگیز پرسنل شرکت در اورژانس هوایی کشور

 

افتتاح پروژه ژئوفیزیک هوایی در مجتمع فنی عملیاتی شهید صداقت

 با حضور معاونت وزیر صنعت معدن تجارت و ریاست سازمان زمین شناسی سرکار خانم دکتر لک، معاونین و مسئولین سازمان زمین شناسی و نیز مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای کاپیتان شاهپوری، معاونت محترم عملیات و ریاست و پرسنل تلاشگر مجتمع فنی عملیاتی شهید صداقت  پروژه بزرگ برداشت های داده های زمین شناسی (ژئوفیزیک هوائی) در منطقه استان مرکزی و البرز و تهران آغاز گردید .

 در حاشیه مراسم قرارداد استفاده از یک  فروند دیگر از هلی کوپترهای اکوریل B3   در منطقه خراسان شمالی که بزودی آغاز خواهد شد نیز بین سازمان زمین شناسی و شرکت هلیکوپتری ایران منعقد گردید. بدین ترتیب دومین فروند از هلی کوپتر های اکوریل B3 نیز بزودی در عملیات منحصر بفرد ژئوفیزیک هوایی در استان خراسان شمالی  به فعالیت پروازی خواهد پرداخت. 

در این مراسم سرکارخانم دکتر لک و مهندس اسماعیلی مدیر محترم ژئوفیزیک هوایی و کاپیتان شاهپوری به سخنرانی پرداخته و درخاتمه میهمانان و مدعوین ضمن بازدید از آشیانه ها ، شاپ ها و قسمت های مختلف مجتمع از نزدیک با فعالیت های ارزنده شرکت آشنا شده و از تلاشهای ریاست و پرسنل محترم مجتمع تقدیر بعمل آمد .