اخبار

” بازدید وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی از شرکت هلیکوپتری ایران در استان فارس  ” 

به گزارش روابط عمومی شرکت  ، بازدید از آشیانه شرکت هلیکوپتری ایران  در دومین  روز از  برنامه  سفر وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی و هیئت  همراه  به استان فارس در  روز  پنجشنبه مورخ    ۹۸/۰۷/۱۱   با  همراهی فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان فارس سردار حبیبی صورت گرفت.مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای قیاسی  ضمن  تشریح  عملکرد این شرکت و سابقه  بیش از نیم قرن  در ارائه خدمات پروازی ، آموزشی و امداد رسانی در سطح کشور به ویژه استان فارس توضیحاتی را به محضر ایشان ابراز داشتند . در ادامه برنامه وزیر محترم کشور با اهداء لوح تقدیر از تلاش ها و مجاهدت های کادر پروازی و  فنی و مدیریتی شرکت تقدیر و تشکر نمودند .

 

 


 

” اهدای لوح تقدیر وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی به کاپیتان محسن کشفی”

”  از اینکه در ریسمان الطاف الهی  بیش از سی سال همکاری و ۹۰۰۰  ساعت  

     پرواز بی خطر و ایمن برای این شرکت در جهت خدمت به جامعه اسلامی به 

       انجام وظیفه موثر و اثر بخش پرداخته اید ، نهایت سپاس و قدر دانی را خدمت 

  حضرتعالی ابراز داریم  و از خداوند متعال توفیقات روز افزون خواستاریم . “

 


 

” اهدای لوح تقدیر وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی به جناب آقای مهندس عباس خزایی “

“بدین وسیله مراتب سپاس خود را از زحمات طاقت فرسای شما

    از اوایل  تاسیس شرکت و ارائه خدمات فنی و مهندسی  و تلاش

ارزشمند و صادقانه جنابعالی  اعلام می نماییم و از  درگاه ایزد

            منان دوام عزت و سلامت ، موفقیت و سربلندی شما را مسئلت داریم .”


 

“انتصاب جناب آقای امیر کریمی به عنوان سرپرست ایستگاه شهید صداقت (کردان)”

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان سرپرست ایستگاه شهید صداقت (کردان) که

نشان از درایت ، لیاقت و شایستگی و توانمندی شما دارد ، بسیار باعث مسرت و خشنودی است .

از صمیم قلب انتصاب جنابعالی را تبریک و تهنیت عرض می نماییم . دوام توفیقات روز افزون را از جهاندار جان آفرین مسئلت داریم .


“هفته نیروی انتظامی گرامی باد “

بدون شک بخش وسیعی از اقتدار نظام و امنیت اجتماعی  وحفاظت و حراست از آرامش و آسایش و سلامت عمومی جامعه برخاسته از ایثار بی وقفه و بی دریغ رشادت های فرماندهان و پرسنل  خدوم و جان بر کف نیروی انتظامی است  .  استقرار سلامت اجتماعی  و امنیت جامعه اسلامی  رسالتی ذاتی واز مهم ترین  و اصلی ترین وظایف نیروی  مقتدر  انتظامی می باشد .

ضمن تبریک  به مناسبت هفته نیروی انتظامی به محافظان امنیت و نظم ، از تلاش های  بی شایبه  پرسنل خدوم و فرماندهان و خانواده های محترم آنان به ویژه خانواده شهدای ناجا ، تقدیر و تشکر مینماییم  و اقتدار و عزت همه شما عزیزان را از پروردگار بزرگ  خواستاریم و امیدواریم در پرتو عنایات باری تعالی ، ظل توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) در پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی در ایجاد امنیت و آرامش و آسایش مردم  بیش از پیش موفق و پیروز باشید .


 

 

“انتصاب کاپیتان محمد حسین جاویدپور به عنوان مدیر مرکز آموزش شرکت هلیکوپتری ایران”

با کمال مسرت و افتخار انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر مرکز آموزش شرکت هلیکوپتری ایران که بیانگر تعهد ، لیاقت و شایستگی های برجسته شما در صحنه های خدمت صادقانه و ایثارگری در سالهای دفاع مقدس به نظام و میهن اسلامی است ، تبریک عرض نموده و  از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای حضرتعالی و استواری گام هایتان را در راه تعالی و قرب به خداوند خواستارم .

 


 “انتصاب آقای صادق بیرک آبادی به عنوان مدیریت امور اداری شرکت هلیکوپتری ایران”

انتصاب شایسته جنابعالی بعنوان ” مدیریت امور اداری شرکت هلی کوپتری ایران ” که نشان از لیاقت ، تعهد و شایستگی جنابعالی دارد ، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم . امید است در پرتو الطاف حضرت حق و توجهات حضرت ولیعصر (عج) ، بیش از پیش موفق و پیروز باشید .

 


“انتصاب کاپیتان محسن کشفی به عنوان مدیر منطقه ای استان فارس شرکت هلیکوپتری ایران”

نوید مسرت بخش انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان مدیر منطقه ای استان فارس شرکت هلیکوپتری ایران، تبریک وتهنیت عرض می نماییم واز درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد وشکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم.


“هفته دفاع مقدس گرامی باد”

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای درباره دفاع مقدس فرمودند :

جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه ی انقلاب شد.

دفاع مقدس، برجسته ترین افتخارات ، نقطه اوج اقتدار، آشناترین واژه در حماسه های عزت آفرین و ایستادگی و مقاومت و درخشان ترین صحنه های نقش آفرینی ملت ایران است که در راه دفاع از مکتب ، کشورمان را در دفاع مقدس  پیروز و سر افراز کردند .


بازدید مدیرعامل از ایستگاه کیش و دیدار با مقامات استانی

همزمان با اعیاد سعید قربان و غدیر هیئت عالی رتبه ای متشکل از مدیرعامل محترم گروه اقتصادی مهرگان و معاونین محترمشان به همراه ریاست هیئت مدیره شرکت هلیکوپتری ایران  و مدیر عامل محترم شرکت جناب کاپیتان قیاسی روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۲۲ ضمن حضور در ایستگاه کیش به  بازدید از نقاط مختلف ایستگاه پرداختند.

در ادامه سفر ، ضمن جلسه با مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش جناب آقای دکتر غلامحسین مظفری و معاونین محترمشان در زمینه توسعه همکاریهای مشترک، توسعه صنعت گردشگری و استفاده از ظرفیت های کم نظیر موجود در صنعت هوایی و هلیکوپتری به تفاهمات ارزنده ای دست یافته و در پایان به بازدید هوائی از منطقه هندورابی پرداختند.


دیدار مدیر عامل با استاندار و مقامات یزد

جناب آقای کاپیتان قیاسی مدیر عامل محترم شرکت به همراه معاونین محترم عملیات  و فنی در روز شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۱۲ ضمن سفر به یزد با مسئولین محترم استانی بویژه استاندار محترم یزد جناب مهندس محمد علی طالبی و معاونین  محترم ایشان  و مدیر کل محترم فرودگاههای استان جناب آقای مهندس محمدی در دفتر استانداری یزد دیدار و به بحث و تبادل نظر در راستای معرفی توانمندیهای شرکت پرداختند. شایان ذکر است در این دیدار توافقات مختلف و موفقی در راستای همکاریهای مشترک و گسترش فعالیت های آموزشی ، فنی  و عملیاتی شرکت در استان یزد بعمل آمد.  


بازدید مدیرعامل از ایستگاه شیراز و دیدار با مقامات استانی

در روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۹ جناب آقای کاپیتان قیاسی مدیرعامل محترم شرکت به همراه معاونین محترم عملیات  و فنی از  ایستگاه شیراز بازدید بعمل آورده و با مسئولین محترم استانی بویژه استاندار محترم فارس جناب آقای دکتر رحیمی و معاونین محترم ایشان در دفتراستانداری فارس دیدار و به بحث و تبادل نظر در راستای معرفی توانمندیهای شرکت پرداختند. شایان ذکر است در این دیدار توافقات مختلف و موفقی در راستای همکاریهای مشترک بعمل آمد.  


انتصاب جناب کاپیتان سهیل قیاسی بعنوان مدیرعامل

 با تصویب اعضای  محترم هیئت مدیره ضمن تشکر از زحمات صمیمانه و ارزشمند جناب آقای کاپیتان شاهپوری از تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ جناب آقای خلبان سهیل قیاسی به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و سرپرست شرکت هلیکوپتری ایران منصوب گردیدند.


بازدید ایستگاهی و جلسه هم اندیشی درخصوص گسترش فعالیتها درایستگاه شهید صداقت

در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۲مدیر عامل محترم به همراه اعضائ هیئت مدیره ،معاونین و مدیران در  محل ایستگاه شهید صداقت حضور یافته و در جلسه ای با حضور رییس و مسئولین محترم ایستگاه  ضمن استماع گزارش فعالیت ها در خصوص گسترش فعالیت ها ی مجتمع در آینده نزدیک و رفع موانع  و مشکلات به بحث و تبادل نظر پرداخته و در پایان جلسه از قسمت های مختلف ایستگاه بازدید بعمل آوردند .


نجات جان فرد ۳۴ساله در رودخانه در حال طغیان بشار یاسوج

نجات جان فرد ۳۴ساله در رودخانه در حال طغیان بشار یاسوج کمتر از یک دقیقه با مهارت قابل تقدیر کاپیتان نوری و ملکی و تکنسین ها آقایان محمدزاده و ولدی


لغو پرواز بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز به سمت پلدختر

پرواز بالگرد اورژانس هوایی الیگودر به سمت پلدختر  برای امداد و نجات ۱۵نفر در بابازید پلدختر که به علت سیل در محاصره افتادند و روی پشت بام خانه ها پناه بردند، متاسفانه به علت شرایط جوی نامساعد و باران شدید بالگرد به پایگاه برگشت.


پرواز تاریخی اولین خلبان بانوی ایرانی در شرکت هلیکوپتری ایران

سرکار خانم سمیرا شبانی به عنوان دانشجوی خلبانی هلیکوپتری پس از طی دوره های آموزشی در مجتمع آموزشی شرکت  و زیر نظر اساتید خلبان جناب آقای کاپیتان ارگاسی ، کاپیتان رجبی و کاپیتان مرادیان سرانجام با موفقیت در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۲در مجتمع فنی عملیاتی و آموزشی شهید صداقت با انجام پرواز سولویی برگ زرین دیگری را برای شرکت هلیکوپتری ایران به عنوان اولین بانوی خلبان هلیکوپتر غیر نظامی ورق زد.

 در این مراسم باشکوه  که مدیر عامل محترم شرکت و جمعی از مدیران ، مسئولین ایستگاه  نیز حضور بهم رسانیده بودند ، اصحاب رسانه حضور پررنگ و فعالی داشته و به پوشش خبری این پرواز تاریخی پرداختند.


مراسم بزرگداشت مقام زن در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) ، مراسم بزرگداشت و تجلیل از مقام زن در محل دفتر مدیریت عامل شرکت برگزار و از تلاشهای ارزنده همکاران اناث شرکت تقدیر بعمل آمد. در مراسم فوق حجه الاسلام والمسلمین حاج علی رجبی امام جماعت محترم شرکت نیز برای حاضرین در خصوص مقام و منزلت حضرت فاطمه (س)سخنانی ایراد نمودند و جناب  آقای کاپیتان شاهپوری مدیر عامل محترم شرکت نیز ضمن ایراد سخنانی از تلاشهای بانوان شرکت تقدیر بعمل آورد.


افتتاح ایستگاه اورژانس هوایی  با مشارکت فعال شرکت هلیکوپتری ایران در استان آذربایجان شرقی شهرستان میانه  

در پی هماهنگی های بعمل آمده و درخواست مسئولین اورژانس کشورمبنی بر راه اندازی دومین ایستگاه اورژانس هوایی در استان آذربایجان شرقی شرکت هلیکوپتری ایران با اختصاص یک فروند هلیکوپتر آلوئت ۳  (EP-HGB) در روز شنبه مورخه ۱۷/۰۹/۹۷ از محل ایستگاه شهید صداقت به مقصد شهر میانه به خلبانی استاد خلبان رضا فراهانی و خلبان مهر آرین زاهد نیا و سرنشینی نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی  به پرواز در آمده و در میان استقبال مسئولین استانی در محل پد هلیکوپتر اورژانس هوایی در بیمارستان خاتم الانبیا  شهر میانه به سلامت به زمین نشسته و رسما مورد بهره برداری قرار گرفت.

خاطر نشان می سازد این ایستگاه یازدهمین پایگاه اورژانس هوایی می باشد که با مشارکت موثر شرکت هلیکوپتری ایران دایر گردیده است.


مشارکت  پروازی شرکت در افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان  توسط وزیر محترم نیرو و استاندار خوزستان

در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۲۲ وزیر محترم نیرو جناب آقای دکتر اردکانیان به همراه استاندار محترم خوزستان با استفاده از یک فروند از هلیکوپترهای اکوریل شرکت از ایستگاه اهواز به مقصد بهبهان عزیمت نموده و پس از افتتاح نیروگاه مذکور به اهواز مراجعت نمودند که این پرواز ویژه ایمن توسط کاپیتان سلگی صورت پذیرفت .


تقدیر وزیرمحترم بهداشت از مدیرعامل محترم شرکت هلیکوپتری ایران به پاس خدمات ارزشمند و فعالیت های تحسین برانگیز پرسنل شرکت در اورژانس هوایی کشور


افتتاح پروژه ژئوفیزیک هوایی در مجتمع فنی عملیاتی شهید صداقت

 با حضور معاونت وزیر صنعت معدن تجارت و ریاست سازمان زمین شناسی سرکار خانم دکتر لک، معاونین و مسئولین سازمان زمین شناسی و نیز مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای کاپیتان شاهپوری، معاونت محترم عملیات و ریاست و پرسنل تلاشگر مجتمع فنی عملیاتی شهید صداقت  پروژه بزرگ برداشت های داده های زمین شناسی (ژئوفیزیک هوائی) در منطقه استان مرکزی و البرز و تهران آغاز گردید .

 در حاشیه مراسم قرارداد استفاده از یک  فروند دیگر از هلی کوپترهای اکوریل B3   در منطقه خراسان شمالی که بزودی آغاز خواهد شد نیز بین سازمان زمین شناسی و شرکت هلیکوپتری ایران منعقد گردید. بدین ترتیب دومین فروند از هلی کوپتر های اکوریل B3 نیز بزودی در عملیات منحصر بفرد ژئوفیزیک هوایی در استان خراسان شمالی  به فعالیت پروازی خواهد پرداخت. 

در این مراسم سرکارخانم دکتر لک و مهندس اسماعیلی مدیر محترم ژئوفیزیک هوایی و کاپیتان شاهپوری به سخنرانی پرداخته و درخاتمه میهمانان و مدعوین ضمن بازدید از آشیانه ها ، شاپ ها و قسمت های مختلف مجتمع از نزدیک با فعالیت های ارزنده شرکت آشنا شده و از تلاشهای ریاست و پرسنل محترم مجتمع تقدیر بعمل آمد .