اخبار

دیدار مدیر عامل با استاندار و مقامات یزد

جناب آقای کاپیتان قیاسی مدیر عامل محترم شرکت به همراه معاونین محترم عملیات  و فنی در روز شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۱۲ ضمن سفر به یزد با مسئولین محترم استانی بویژه استاندار محترم یزد جناب مهندس محمد علی طالبی و معاونین  محترم ایشان  و مدیر کل محترم فرودگاههای استان جناب آقای مهندس محمدی در دفتر استانداری یزد دیدار و به بحث و تبادل نظر در راستای معرفی توانمندیهای شرکت پرداختند. شایان ذکر است در این دیدار توافقات مختلف و موفقی در راستای همکاریهای مشترک و گسترش فعالیت های آموزشی ، فنی  و عملیاتی شرکت در استان یزد بعمل آمد.  


بازدید مدیرعامل از ایستگاه شیراز و دیدار با مقامات استانی

در روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۹ جناب آقای کاپیتان قیاسی مدیرعامل محترم شرکت به همراه معاونین محترم عملیات  و فنی از  ایستگاه شیراز بازدید بعمل آورده و با مسئولین محترم استانی بویژه استاندار محترم فارس جناب آقای دکتر رحیمی و معاونین محترم ایشان در دفتراستانداری فارس دیدار و به بحث و تبادل نظر در راستای معرفی توانمندیهای شرکت پرداختند. شایان ذکر است در این دیدار توافقات مختلف و موفقی در راستای همکاریهای مشترک بعمل آمد.  


انتصاب جناب کاپیتان سهیل قیاسی بعنوان مدیرعامل

 با تصویب اعضای  محترم هیئت مدیره ضمن تشکر از زحمات صمیمانه و ارزشمند جناب آقای کاپیتان شاهپوری از تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ جناب آقای خلبان سهیل قیاسی به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و سرپرست شرکت هلیکوپتری ایران منصوب گردیدند.


بازدید ایستگاهی و جلسه هم اندیشی درخصوص گسترش فعالیتها درایستگاه شهید صداقت

در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۲مدیر عامل محترم به همراه اعضائ هیئت مدیره ،معاونین و مدیران در  محل ایستگاه شهید صداقت حضور یافته و در جلسه ای با حضور رییس و مسئولین محترم ایستگاه  ضمن استماع گزارش فعالیت ها در خصوص گسترش فعالیت ها ی مجتمع در آینده نزدیک و رفع موانع  و مشکلات به بحث و تبادل نظر پرداخته و در پایان جلسه از قسمت های مختلف ایستگاه بازدید بعمل آوردند .


نجات جان فرد ۳۴ساله در رودخانه در حال طغیان بشار یاسوج

نجات جان فرد ۳۴ساله در رودخانه در حال طغیان بشار یاسوج کمتر از یک دقیقه با مهارت قابل تقدیر کاپیتان نوری و ملکی و تکنسین ها آقایان محمدزاده و ولدی


لغو پرواز بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز به سمت پلدختر

پرواز بالگرد اورژانس هوایی الیگودر به سمت پلدختر  برای امداد و نجات ۱۵نفر در بابازید پلدختر که به علت سیل در محاصره افتادند و روی پشت بام خانه ها پناه بردند، متاسفانه به علت شرایط جوی نامساعد و باران شدید بالگرد به پایگاه برگشت.


پرواز تاریخی اولین خلبان بانوی ایرانی در شرکت هلیکوپتری ایران

سرکار خانم سمیرا شبانی به عنوان دانشجوی خلبانی هلیکوپتری پس از طی دوره های آموزشی در مجتمع آموزشی شرکت  و زیر نظر اساتید خلبان جناب آقای کاپیتان ارگاسی ، کاپیتان رجبی و کاپیتان مرادیان سرانجام با موفقیت در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۲در مجتمع فنی عملیاتی و آموزشی شهید صداقت با انجام پرواز سولویی برگ زرین دیگری را برای شرکت هلیکوپتری ایران به عنوان اولین بانوی خلبان هلیکوپتر غیر نظامی ورق زد.

 در این مراسم باشکوه  که مدیر عامل محترم شرکت و جمعی از مدیران ، مسئولین ایستگاه  نیز حضور بهم رسانیده بودند ، اصحاب رسانه حضور پررنگ و فعالی داشته و به پوشش خبری این پرواز تاریخی پرداختند.


مراسم بزرگداشت مقام زن در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) ، مراسم بزرگداشت و تجلیل از مقام زن در محل دفتر مدیریت عامل شرکت برگزار و از تلاشهای ارزنده همکاران اناث شرکت تقدیر بعمل آمد. در مراسم فوق حجه الاسلام والمسلمین حاج علی رجبی امام جماعت محترم شرکت نیز برای حاضرین در خصوص مقام و منزلت حضرت فاطمه (س)سخنانی ایراد نمودند و جناب  آقای کاپیتان شاهپوری مدیر عامل محترم شرکت نیز ضمن ایراد سخنانی از تلاشهای بانوان شرکت تقدیر بعمل آورد.


افتتاح ایستگاه اورژانس هوایی  با مشارکت فعال شرکت هلیکوپتری ایران در استان آذربایجان شرقی شهرستان میانه  

در پی هماهنگی های بعمل آمده و درخواست مسئولین اورژانس کشورمبنی بر راه اندازی دومین ایستگاه اورژانس هوایی در استان آذربایجان شرقی شرکت هلیکوپتری ایران با اختصاص یک فروند هلیکوپتر آلوئت ۳  (EP-HGB) در روز شنبه مورخه ۱۷/۰۹/۹۷ از محل ایستگاه شهید صداقت به مقصد شهر میانه به خلبانی استاد خلبان رضا فراهانی و خلبان مهر آرین زاهد نیا و سرنشینی نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی  به پرواز در آمده و در میان استقبال مسئولین استانی در محل پد هلیکوپتر اورژانس هوایی در بیمارستان خاتم الانبیا  شهر میانه به سلامت به زمین نشسته و رسما مورد بهره برداری قرار گرفت.

خاطر نشان می سازد این ایستگاه یازدهمین پایگاه اورژانس هوایی می باشد که با مشارکت موثر شرکت هلیکوپتری ایران دایر گردیده است.


مشارکت  پروازی شرکت در افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان  توسط وزیر محترم نیرو و استاندار خوزستان

در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۲۲ وزیر محترم نیرو جناب آقای دکتر اردکانیان به همراه استاندار محترم خوزستان با استفاده از یک فروند از هلیکوپترهای اکوریل شرکت از ایستگاه اهواز به مقصد بهبهان عزیمت نموده و پس از افتتاح نیروگاه مذکور به اهواز مراجعت نمودند که این پرواز ویژه ایمن توسط کاپیتان سلگی صورت پذیرفت .


تقدیر وزیرمحترم بهداشت از مدیرعامل محترم شرکت هلیکوپتری ایران به پاس خدمات ارزشمند و فعالیت های تحسین برانگیز پرسنل شرکت در اورژانس هوایی کشور


افتتاح پروژه ژئوفیزیک هوایی در مجتمع فنی عملیاتی شهید صداقت

 با حضور معاونت وزیر صنعت معدن تجارت و ریاست سازمان زمین شناسی سرکار خانم دکتر لک، معاونین و مسئولین سازمان زمین شناسی و نیز مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای کاپیتان شاهپوری، معاونت محترم عملیات و ریاست و پرسنل تلاشگر مجتمع فنی عملیاتی شهید صداقت  پروژه بزرگ برداشت های داده های زمین شناسی (ژئوفیزیک هوائی) در منطقه استان مرکزی و البرز و تهران آغاز گردید .

 در حاشیه مراسم قرارداد استفاده از یک  فروند دیگر از هلی کوپترهای اکوریل B3   در منطقه خراسان شمالی که بزودی آغاز خواهد شد نیز بین سازمان زمین شناسی و شرکت هلیکوپتری ایران منعقد گردید. بدین ترتیب دومین فروند از هلی کوپتر های اکوریل B3 نیز بزودی در عملیات منحصر بفرد ژئوفیزیک هوایی در استان خراسان شمالی  به فعالیت پروازی خواهد پرداخت. 

در این مراسم سرکارخانم دکتر لک و مهندس اسماعیلی مدیر محترم ژئوفیزیک هوایی و کاپیتان شاهپوری به سخنرانی پرداخته و درخاتمه میهمانان و مدعوین ضمن بازدید از آشیانه ها ، شاپ ها و قسمت های مختلف مجتمع از نزدیک با فعالیت های ارزنده شرکت آشنا شده و از تلاشهای ریاست و پرسنل محترم مجتمع تقدیر بعمل آمد .