{ اهانت به پیامبر( صلی الله و علیه و آله) اهانت به تمام ادیان الهی است}

يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿۳۲﴾

مى‏ خواهند نور خدا را با سخنان خويش خاموش كنند ولى خداوند نمى‏ گذارد تا نور خود را كامل كند هر چند كافران را خوش نيايد (۳۲)

اقدام موهن و شرم آور اخیر رئیس جمهور فرانسه در اهانت به پیامبر رحمت حضرت محمد(صلی الله و علیه و آله) بار دیگر چهره دین ستیزان را به نمایش گذاشت.

این نخستین بار نیست که اهانت به ساحت قدسی نبی رحمت حضرت محمد( صلی الله و علیه و آله) به بهانه آزادی بیان مشاهده می‌شود. و نقطه پایانی دشمنی دین‌ستیزان نخواهد بود.

وظایف یکایک مسلمانان در دفاع از این نور خاموش ناشدنی، فراموش نکردن دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین سنگین‌تر نموده و دست الهی که فوق ایدیهم است. زمینه جهانی شدن حکومت اسلام را به دست دشمنان احمق تسریع خواهد کرد.

افزون بر آن به مصداق آیه شریفه  ” وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزيزٌ﴿۴۰﴾ و قطعاً خدا کسانى را که او را یارى مى دهند یارى خواهد کرد، چرا که خدا نیرومند و شکست ناپذیر است.” امیدی در دل یاوران دین الهی روشن می‌کند که نباید از آن غفلت ورزید.

شرکت هلی‌کوپتری ایران انزجار و بیزاری خود را از این اقدام شیطانی اعلام نموده و از تمامی مسلمانان جهان و سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی می‌خواهد که نسبت به اینگونه اقدامات موهن و حرمت شکنانه ساکت نباشند. ۹۹/۰۸/۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست